Gezgin Salon: İyi Müzik ve Kahkaha Bir Arada

29-30 Haziran tarihlerinde İKSV tarafından +1’in katkılarıyla gerçekleşecek Gezgin Salon Festivali’nde müzik severler hem iyi müziğin tadını çıkaracak hem de TuzBiber işbirliğiyle Parkorman’ın yenilenen +1 Komedi Salonu’nda kahkahaya doyacak.

Festivalde sahne alacak isimler ise ilk gün; Travis, Büyük Ev Ablukada, Stavros (Live), Oceanvs Orientalis, Bade, ikinci gün ise Parcels, La Femme, Hey! Douglas (Live), Engin, Mensieur Minial ve Elektro Hafız olacak.

+1 Komedi Salonu’nda ise ilk gün Deniz Göktaş, Caner Dağlı, Akın Aslan ve Doğu Can; 30 Haziran Pazar günü ise Caner Omur, Tuna Kalınsaz, Berk Karan ve Çağla Alkan konser aralarını stand-up gösterileriyle renklendirecek.

Travis – Credit: Steve Guillick

İlk gününün kapanışını, İskoç alternatif rock grubu Travis yapacak.

Müzikseverlerin sabırsızlıkla beklediği +1 Sunar: Gezgin Salon Festivali’nin ilk gününün kapanışını, İskoç alternatif rock grubu Travis yapacak. Günün diğer büyük isimlerinden biri de, Brit rock’ın karizmatik efsanesi Miles Kane. Aynı gün Gezgin Salon Festivali katılımcıları Türk müzik sahnelerinin uzun ve garip grup isimlerine sahip 3 Yeni olarak adlandırılan gruplardan Büyük Ev Ablukada’yı izleme fırsatı bulacak. Festivalin ilk günü sahne alacak diğer isimler ise elektronik ve etnik elektronik live set’leriyle Stavroz, Oceanvs Orientalis ve Bade olacak.

Büyük Ev Ablukada

Parkorman Hey Douglas’la da çok eğlenecek.

Pazar günü festivalin 2. gününde Bonus Parkorman’ı bir açık hava diskosuna dönüştürecek isimler arasında Parcels ve La Femme’in yanı sıra Hey Douglas (Live), ENGIN, Monsieur Minimal ve Elektro Hafız yerini alacak. Hey Douglas saykodelik Türk rock’ını elektronik setle harmanlayarak, hayatında hiç düğüne gitmemiş gençlere halay çektiren ve çok eğlendiren bir isim oldu. Parkorman, Hey Douglas’la da çok eğlenecek.

Festival maratonunda TuzBiber’den stand-up molaları

29-30 Haziran tarihlerindeki festival maratonunda TuzBiber’den stand-up molaları, setler arasında izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatacak. Bonus Parkorman’ın yenilenen amfisindeki +1 Komedi Salonu’yla festivalde ilk kez ikinci bir sahne açılıyor. Cumartesi Deniz Göktaş, Caner Dağlı, Akın Aslan ve Doğu Can; pazar günü ise Caner Omur, Tuna Kalınsaz, Berk Karan ve Çağla Alkan konser aralarında festival izleyicileriyle buluşuyor.

Meraklısına Notlar:

  • +1 Presents: Gezgin Salon Festival biletleri BURADA
  • Geçtiğimiz yıl gerçekleşen Gezgin Salon’u hatırlamak isterseniz sizi BURAYA alalım.

Hilal Sarı

Dış politika ve küresel ekonomi konularına odaklanan -ama müzikle nefes alan- bir gazeteci. Ekonomi Gazetesi’nin ingilizce yayını TR Monitor Digital’in Yazı İşleri Müdürü, Müzik tutkunu ve müzik blogger’ı.

Hilal Sarı 'in 2 yazısı var ve artmaya devam ediyor.. Hilal Sarı ait tüm yazıları gör

Avatar photo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir